Celé Česko čte dětem

Knihovna je zapojena do projektu "Celé Česko čte dětem". Akce probíhá každé pondělí v čase 17:00 - 18:00 hosin. Čtěme dětem 20 minut  denně.  :-)
31. 10. jsme odstartovali projekt „Celé Česko čte dětem“. Při prvním společném čtení jsme si přečetli několik Strašidelných povídek. Čteme všichni - děti i rodiče. Při dalším čtení jsme přečetli několik příběhů z knihy Kouzelných pohádek. Chceme dosáhnout cíle, aby se čtení stalo pro děti zábavou.
 
Stále probíhá pravidelné pondělní čtení v rámci projektu „Celé Česko čte dětem“ Na posledním čtení jsme se pustili do knihy Vítejte v pekle nebo třeba do několika Vánočních příběhů. Přijte si také nějaké pondělí počíst. Začínáme vždy v 17.00 hodin
 
I v tomto roce nás čeká práce v projektu „Celé Česko čte dětem“. Přij te si počíst se svými dětmi, vnoučaty a nebo třeba jen tak pro radost. Jedná se o skupinové čtení formou kolující knihy. Číst začínáme již 30. ledna od 17 do 18 hodin. A následně každé pondělí v již zmíněný čas.
 
Stále pokračujeme v projektu „Celé Česko čte dětem“. Nyní čteme knížku: Obr Dobr. Knížka zabaví malé i velké čtenáře. Až knihu dočteme. Chystáme se podívat i na film. A porovnat tak rozdíly mezi knihou a filmem.